Irina Shayk ka zgjedhur pasarelën për t’i bërë botës së modës dhe showbizit një surprizë

0

Modelja e “Victoria’s Secret” Irina Shayk ka zgjedhur pasarelën për t’i bërë botës së modës dhe showbizit një surprizë.

Teksa ka dalë mbrëmjen e së mërkurës në spektalin vjetor të modës të organizuar nga “Victoria’s Secret”, modelja ruse ka nxjerrë edhe barkun e fryrë.

Edhe pse nuk ka një konfirmim zyrtar nga vetë 30-vjeçarja, barku i fryrë  është diçka e papranueshme në botën e modës dhe përjashtim bëhet vetëm për shtatzënat.

Ish-e dashura e Cristiano Ronaldos prej prillit 2015  është në lidhje me aktorin amerikan Bradley Cooper, i cili mesa duket do të bëhet së shpejti baba.i

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.