Fotot që ju publikuan gazetares italiane të Sky Sport

0

Muaj më parë gazetares italiane të Sky Sport i publikuan foto nudo, të cilat u përhapën menjëherë nëpër rrjete sociale në të githë botën. Gazetarja Diletta Leotta nuk pati asnjë reagim pasi iu publikan fotot që tregonin intimitetin e saj, por kësaj here bukuroshja e sportit ka vendosur të flasë. Madje ajo e di shumë mirë kush mund ti ketë publikuar, por nuk ka ndërmend të hakmerret.

“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpia, vetëm qaja. Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, u shpreh gazetarja,  e cila ka mijëra ndjekës në Instagramin  e saj.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.