FOTO/ Skarpar, arbitri shkon të kapi topin në lumë

0

Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në një ndeshje të Kategorisë së dytë në kampionatin shqiptar.

Episodi ka ndodhur në Skrapar ku sic mund të shihet në foto topi futbollit bie në lumë dhe arbitri i katërt i ndeshjes shkon për ta marrë atë.

Në kategorinë e dytë futbolli zhvillohet në kushte të papërshtatshme, ndoshta në këtë rast arbitri shërbeu për një punë dytësore.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.