Fier : Makina përplaset me traktorin ❗️

0

Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit në autostradën Fier-Lushnje.

Një automjet tip benz ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal afër rrugës së autostradës.

Mësohet se pasi humbi kontrollin automjeti është përplasur edhe me një traktor.

Sipas të dhënave  fatmirëisht të gjithë pasagjerët janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia është në vendngjarje për të zbardhur më tej ngjarjen.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.