Femra dhe meshkuj me mustaqe në Javën e Modës në Meksikë

0

Duket se “trendi” i mustaqeve në klubet e Londrës lindore i ka kaluar kufijtë deri në Oqeanin Atlantik.

Modelë, femra dhe meshkuj, janë shfaqur me mustaqe dhe mjekër në pasarelën e Javës së Modës në Meksikë.

Por “çmenduria” nuk është përqëndruar vetëm te mustaqet, pasi yjet kanë parakaluar me stile të çuditshme flokësh e vetulla të ekzagjëruara gjatë shfaqjes së Malafacha,event ky i Mercedes-Benz.

39684C4500000578-3839753-image-m-205_147654730361739684E0200000578-3839753-image-a-202_147654717783639684BE400000578-3839753-image-m-201_147654716930239684BCC00000578-0-image-m-184_147654602163939684BD000000578-0-image-a-185_147654602823739684BD800000578-0-image-a-169_147654591220039684BE000000578-0-image-m-170_1476545919709

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.