Emily Ratajkowski na e bën ‘Gëzuar’ nga rrjetet sociale

0

Ajo është e njohur për figurën e saj të mahnitshme që nuk lodhet ta ekspozojë në rrjete sociale. Emily Ratajkowski nuk zhgënjeu as këtë të premte. Modelja 25-vjeçare poston një seri fotosh me kimono me lule transparente e një gotë verë në dorë. Modelja na bën gëzuar përmes rrjetit duke gëzuar dhe fansat që e ndjekin çdo ditë me pëlqime e fjalë të bukura.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.