Elbasan : Krerët e PD refuzojnë të bëjnë fushatë

0

Arbjola Halimi ka mbetur jashtë listave të kandidatëve për deputet, dhe sot ka një apel për qytetarët e Elbasanit. Pasi ka evidentuar se shumë kryetarë të degëve të PD në Elbasan refuzojnë të bëjnë fushatë, Halimi inkurajon dhe u thotë, “jam me ju për fushatë”.

Sapo mora vesh se kryetaret e degeve ne Qarkun e Elbasanit kane refuzuar te bejne fushate.
U bej thirrje te gjitheve qe te bashkepunojne per fitoren e Partise Demokratike dhe te mos terhiqen. Ju jeni qendrestaret. Une gjithashtu jam me ju dhe do te jem ne fushate.
Perpara me PDSH. Rrofte Shqiperia
”, shkruan Arbjola Halimi.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.