E dashura e Prince Harry thyen heshtjen: “Jam vajza më me fat në botë”

0

E dashura e re amerikane e Prince Harry, Meghan Markle, ka thyer heshtjen duke thënë se është “vajza më me fat në botë”, por pranoi se është e shqetësuar për “faktorin e seksit” në personazhin që ajo luan në “Suits”.

Bukuroshja 35 vjeçare gjithashtu pohoi se ajo është një “amerikane e stuhishme” me opionione të forta në intervistën e saj të parë që pas lajmit të lidhjes së saj me mbretërorin.

Aktorja është shprehur e shqetësuar në lidhje me skenat e saj të nxehta në filmin Suits dhe thotë se përpiqet të shmangë rroba ekstravagante pasi mamaja e saj e ka paralajmëruar të “mos e japë kurrë qumështin falas”, shkruan Daily Mail.

Meghan ka postuar një seri imazhesh romantike në llogarinë e saj në Instagram pasi u përfol se ajo ka një lidhje romantike me Harryn.

39F531EF00000578-3892712-image-m-4_147801413403839E9D9CA00000578-3889550-image-m-7_147796225449739BE77BF00000578-0-image-a-23_147791489447139DF5D4B00000578-0-Glamorous_brunette_Meghan_stars_as_paralegal_Rachel_Zane_in_Suit-m-22_1477914887675

 

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.