Durrës : Aksidentohet patrulla e policisë

0

Një efektiv policie mbeti i plagosur pasi një automjet tip “Benz” u përplas me një makinë policie.

patrullën e policisë me targa MB 288 AA aksidentalisht, ndërsa një efektiv ka mbetur i lënduar.

Polici i lënduar ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa kanë nisur hetimet për aksidentin.

Aksidenti u regjistrua pasditen e sotme në qendër të qytetit të Durrësit, në vendin e njohur si Lulishtja pranë sheshit ‘Pranvera’.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Share.

About Author

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.