Dua Lipa, e dashuruar marrëzisht me modelin britanik

0

Dua Lipa është e dashuruar marrëzisht me partnerin e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar një foto në “Instagram”, në të cilën i ka dhuruar një puthje me shumë dashuri modelit të njohur britanik.

21 vjeçarja është duke shijuar suksesin e këngës “Blow your mind” dhe është gati për këngës e saj të radhës, e cila titullohet ‘Room For 2’’.

Dua është shprehur se kjo këngë do të jetë ndryshe nga çdo produksion i saj.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.