Doli topless në Maldive, por tani rrezikon burgun

0

Pas operacionit që bëri për shtimin e gjoksit, prezantuesja dhe modelja britanike Kate Price, zgjodhi Maldivet për të bërë disa ditë pushime me bashkëshortin.

Por 38-vjeçarja ka menduar që të marrë rreze dielli në të gjithë trupin, duke hequr kështu reçipetat e duke dalë topless.

Dje u përfol për lakuriqësinë e saj, por sot mediat britanike shkruajn se Policia e Maldives ka nisur hetimin pasi nuk lejohet të zhvishen në këto plazhe.

Ajo rrezikon gjobë e madje edhe denim me burg.

nintchdbpict0003121660351

nintchdbpict0003115273233

 

nintchdbpict0003121660241katie-price-2

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.