Dibër : Gjendet gruaja e larguar prej një jave nga banesa

0

Gjendet 36-vjeçarja e cila prej shtatë ditësh rezultonte e humbur. Policia e Dibrës njofton se ka gjetur shtetasen F.K banuese në njësinë Administrative Maqellarë – Dibër, e cila prj një jave ishte larguar nga banesa e saj.

“Uniformat blu kanë vijuar kërkimet në mënyrë intensive për gjetjen e saj, ku krahas shërbimeve të Policësë Vendore ishin angazhuare edhe Polumbarët e Renea-s.Pas 7 ditësh kërkimesh, Policia e Dibrës në bashkëpunim me familjarët e shtetases së lartë përmendur, gjatë ditës së djeshme kanë bërë të mundur gjetjen e saj, (në një kodër pranë rezervuarit të fshatit Grezhdan)”, thuhet ne njoftimin e policise.

Shtetasja F.K,  është dërguar në Spitalin Rajonal Peshkopi, ku po merr ndihmë mjekësore dhe ndodhet  jashtë rrezikut për jetën.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.