Deputeti Shehaj harron fjalimin e tij … 😜

0

Seanca maratonĂ« e ditĂ«s sĂ« djeshme pĂ«r programin politik tĂ« kabinetit “Rama 2” nuk ka kaluar pa batuta. PĂ«rveç debateve dhe replikave tĂ« ashpra mes deputetĂ«ve, ka pasur dhe mjaft tĂ« qeshura e batuta.

Ka qenë deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Vlorës, Agron Shehaj, që është për herë të parë në karrigen e Parlamentit këtë sesion, ka bërë një gafë gjatë fjalës së tij, që ka shkaktuar mjaft të qeshura.

Nga emocionet apo nga lodhja, deputeti Shehaj ka humbur fjalinë pasardhëse nga fundi i fjalimit të tij. Kanë qenë deputetët e PS në sallë, të cilët kanë shpërthyer në të qeshura.

MĂ« tej, deputeti “ka harruar” atĂ« pĂ«r tĂ« cilĂ«n po fliste dhe Ă«shtĂ« fokusuar tek e qeshura e kundĂ«rshtarĂ«ve, duke i quajtur ata ekspertĂ«, pĂ«r tĂ« cilĂ«t madje kĂ«rkoi dhe duartrokitje.

Share.

About Author

Leave A Reply