Dembelët … ?

0

Shumica prej nesh preferojmë të qëndrojmë para televizionit duke pirë dhe ngrënë, pas një dite të lodhshme pune.

Por disa njerëz edhe pse dembelë të mëdhenj janë treguar kreativ duke krijuar disa truke, që iu mundësojnë atyre t’i kapin gjërat e nevojshme pa pasur nevojë të lëvizin nga vendi.

Në këtë fotogaleri do të shihni se deri kushkon fantazia e një dembeli, që nga serfisti I cili ka vendosur një karrige mbi dërrasë për most u lodhur duke qëndruar në këmbë dhe deri tek ata që e shëtisin qenin pa dalë nga makina.

Shikoni dhe shkrihuni së qeshuri me këto truke dembelizmi.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.