Çantat-ilaçe të Moschino-s për verën 2017

0

Edhe kjo nuk ishte dëgjuar dhe parë. Moschino edhe një herë tjetër na tregon se dashuria për koleksionet e këtij brendi kalon deri në varësi. Për këtë ka menduar Jeremy Scott i cili në koleksionin e verës 2017 përdori elementët e hapeve në çanta e aksesorë.

Stilisti dhe drejtori krijues i Moschino-s, Jeremy Scott, është i njohur për faktin se me modën e tij ai provokon.

Në koleksionin e vitit 2014 përdori në veshje elemente të një kompanie të ushqimit të shpejtë. Në vitin 2015 ngjiti në pasarelë imazhin e gruas që pastron në shtëpi dhe në vitin 2016 në veshje kishte të stampuar elementët e një pakete duhani.

Edhe koleksioni i verës 2017 është kritikuar dhe ka hapur debate nga përdorimi i kapsulave të ilaçeve në çanta.bordo.al

canta ilace

cante ilace

cante ilace

cante ilace

canta ilace

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.