Bulqizë, grabitet arka e pensionistëve në Zerqan,

0

Dy persona të armatosur kanë grabitur arkën e pensionistëve në Zerqan.

Sipas policisë, personat e armatosur dhe të maskuar kanë mundur të grabisin 1 milionë lekë.

Sipas policisë personat e armatosur kanë qëlluar 8 herë me automatic brenda arkës dhe në oborrin e ish-komunës Zerqan, ku ndodhet edhe arka e pensioneve.

Ende nuk dihen autorët e grabitjes. Ndërkohë forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.