Basha : Dhëndri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari, me makinë të blinduar godet makinën e zv.drejtorit të policisë Elbasan

0

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, deklaron se vettingu duhet të nisë nga kryeministri, Ministri i Brendshëm dhe kryebashkiakët përpara se të shtrihet tek uniformat blu.

Referuar qytetarit dixhital, Basha denoncon se  ‘dhendri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari me Suel Celen me makine te blinduar kane goditur makinen e zv.drejtorit te policise Elbasan’.

Sipas denoncuesit ngjarja ka ardhur për shkak se nje pike kontrolli ka kontrolluar disa ushtare te tyre.​

 

Share.

About Author

Leave A Reply