Ashley Graham në setin e ri të fotove

0

Modelja Ashley Graham tregon format e saj në një set fotografik me shumë nudizëm brenda. E vetmja veshje është një paruke e kuqe, ndërsa pozon shtrirë duke mbrojtur paska gjoksin.

Thanë për mua që nuk jam vajzë për kopertinë”, thotë ajo duke sjellë fotot me krenari.

Ashley është 28 vjec dhe njihet për linjat e mbushura, ndërsa ka fituar simpatinë e shumë njerëzve.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.