Angelina Jolie dhe Brad Pitt së fundmi ata janë takuar shpesh më njëri-tjetrin

0

Angelina Jolie dhe Brad Pitt duket se janë ende të dashuruar me njëri-tjetrin pavarësisht se janë ndarë rreth 7 muaj më parë. Sipas një burimi të “Life & Style”, ish-çifti janë rikthyer sërish së bashku pas disa muajsh të ndarë.

“Së fundmi ata janë takuar shpesh më njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për revistën. Duket se avash-avash ndjenjat i janë rikthyer çiftit të dashuruar. Ata bisedojnë më njëri-tjetrin si kurrë më parë, duke lënë kështu të nënkuptohet se Jolie dhe Pitt janë rikthyer sërish bashkë”.

Një tjetër burim shton se Angie dhe Brad kanë preferuar të mbajnë ribashkimin e tyre sekret kryesisht për shkak të fëmijëve, pasi nuk dëshirojnë t’i bëjnë ata konfuz.
Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.