Angela Martini nuk mban asgjë poshtë fustanit

0

Modelja shqiptare, Angela Martini, tërhoqi jo pak vëmendjen në një mbrëmje gala ku ishte e ftuar mes shumë personazhesh VIP. Jo vetëm për bukurinë, por edhe për veshjen. Ajo u paraqit me një fustan të hapur, me dekolte që i ekspozonte dukshëm gjoksin, tejet elegant e provokues. Ajo që ra më shumë në sy ishte e çara e fustanit deri në pjesët intime. Dhe kjo e çarë i ekspozoi modeles edhe organin gjenital, pasi ajo nuk kishte asgjë poshtë fustanit.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.