Strazimiri: Unë qëllova me vezë, kemi arritur shumë fitore

0

Deputeti Strazimiri pranoi në një intervistë në News 24 se ishte ai që hodhi vezën mbi kreun e qeverisë sot në Kuvend.

“Nuk e kisha ndërmend por qëllova. Kishim më pak vezë se sa kriminelë ka në Parlament. Eshtë po aq e ligjshme sa të godasësh dikë në pjesët e zhveshura të kokës – thotë Strazimiri.

Kur ai u rrah nga dy kolegë të tij në banjot e Kuvendit me rrip, Rama e ironizoi duke thënë se ishte “skuqje e pjesëve lakuriqe të kokës”.

Sipas deputetit në fjalë vendi është njësoj si në 97-n, por pa plumba.

Opozita do bëjë gjithçka që këtë vend të mos e marë krimi – thotë Strazimiri dhe shton se “opozita ka arritur shumë fitore”.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.