​Bakshishet më të veçanta

0

Në restorante të ndryshme, klientët kanë treguar aftësitë e tyre kreative, me bakshishin që kanë lënë për kamarierët.

Ata kanë krijuar forma të ndryshme me dollarët duke I  mbështjellë si këmisha, kafshë apo edhe si skenë nga kopshti zoologjik.

Të tjerë kanë përdorur edhe serviset që kanë përdorur, për të vendosur monedha.

Gjithashtu ata kanë lënë edhe mbishkrime që do tju habisin.

“Kërkoj falje për vjehrrën, mos më pështyj në ushqim”, shkruan në një letër, që i është bashkëngjitur një kartëmonedhe prej 20 dollarësh.

Shikoni fotogaleri dhe shkrihuni së qeshuri me kreativitetin dhe talentin e klientëve.

Comments

comments

Share.

About Author

Avatar

Leave A Reply

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.